Als je van je fiets houdt, maak je hem schoon. En olie het ook. Elk wiel heeft wat verzorging nodig en wordt beloond met langdurige functionaliteit zonder vervelende piep- of kraakgeluiden. Naast het regelmatig oliën van de aandrijving, hoort daar ook een zo voorzichtig mogelijke reiniging bij. Als je in plaats van water, lampen en geschikte schoonmaakmiddelen een hogedrukstoomstraal gebruikt, krijg je mogelijk een vuilvrije, maar zeker geen betere, fiets. Water wordt namelijk in de lagers, het frame en het veerelement gedrukt en veroorzaakt corrosie van binnenuit. Speciale reinigers zoals die van Muc-Off zijn als shampoo voor je fiets en maken een zachte reiniging merkbaar eenvoudiger. Complete verzorgingssets worden zelfs geleverd met bijpassende borstels om in alle kleine onderdelen te komen. Als u de bewegende delen na het reinigen met geschikt kettingsmeermiddel en teflonspray behandelt, kunt u zich verheugen op langdurig rijplezier.


261 producten
  • Finish Line Reinigingsdraden Gear Floss (20 stuks)
    Uitverkocht
    Finish LineReinigingsdraden Gear Floss (20 stuks)
    Reguliere prijs €1100
  • Finish Line Speed Clean Snelle Ontvetter 558ml
    Uitverkocht
    Finish LineSpeed Clean Snelle Ontvetter 558ml
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2150
    Eenheid prijs€3224 /l
  • Finish Line remschijfreiniger 295ml
    Uitverkocht
    Finish LineRemschijfreiniger 295ml
    Reguliere prijs €1300
    Eenheid prijs€4407 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 120ml
    Uitverkocht
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Finish Line Premium Vet Trilinium
    Uitverkocht
    Finish LinePremium vet Trilinium 100g
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1500
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 240ml
    Uitverkocht
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 240ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2200
  • Finish Line kettingreinigingsset
    Uitverkocht
    Finish LineKettingreinigingsset
    Verkoopprijs €3999 Reguliere prijs €4650
  • KMC Kettingwas GO WAXED
    Uitverkocht
    KMCKettingwas GO WAXED 150ml
    Reguliere prijs €2190
    Eenheid prijs€14600 /l
  • Brunox Top-Kett All-Weather High-Tech kettingolie 100ml
    Uitverkocht
    BrunoxTop-Kett All-Weather High-Tech kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€11950 /l
  • XLC TO-S55 Reinigingsset met cassettekrabber
    Uitverkocht
    XLCTO-S55 Reinigingsset met tandkranskrabber
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €1000
  • Zefal Bandenreparatiespray 100ml
    Uitverkocht
    ZefalBandenreparatiespray 100ml
    Verkoopprijs €499 Reguliere prijs €595
    Eenheid prijs€4990 /l
  • Zefal E-Bike Kettingolie 120ml
    Uitverkocht
    ZefalE-Bike Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €995
    Eenheid prijs€5825 /l
  • Zefal ZB Clean Borstel voor Aandrijflijn
    Uitverkocht
    ZefalZB Clean Brush voor aandrijflijn
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €895
  • Zefal Repair VAE Sealant Spray 150ml
    Uitverkocht
    ZefalReparatie VAE Sealant Spray 150ml
    Verkoopprijs €599 Reguliere prijs €795
    Eenheid prijs€3993 /l
  • Zefal Bio Ontvetter 1l
    Uitverkocht
    ZefalBio Ontvetter 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€1199 /l
  • Park Tool CM-5.3 kettingreinigingsapparaat
    Uitverkocht
    Park ToolCM-5.3 kettingreinigingsapparaat
    Verkoopprijs €2999 Reguliere prijs €4000
  • WD-40 Specialist Bike Kettingsmeermiddel voor Droge Omstandigheden 100ml
    Uitverkocht
    WD-40Specialist Bike kettingolie voor droge omstandigheden 100ml
    Reguliere prijs €1249
    Eenheid prijs€12490 /l
  • WD-40 Specialist Bike Reiniger 500ml
    Uitverkocht
    WD-40Specialist Bike Reiniger 500ml
    Reguliere prijs €839
    Eenheid prijs€1678 /l
  • Continental Revo bandenafdichtmiddel 60ml
    Uitverkocht
    ContinentalRevo Bandenafdichtmiddel 60ml
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €790
    Eenheid prijs€11650 /l
  • Muc-Off Dry PTFE Kettingolie Aerosol 400ml
    Uitverkocht
    Muc-OffDroge PTFE Kettingolie Aerosol 400ml
    Verkoopprijs €1599 Reguliere prijs €1999
    Eenheid prijs€3998 /l
  • Muc-Off Dichtmiddel voor binnenbanden 1L
    Uitverkocht
    Muc-OffDichtmiddel voor binnenbanden 1L
    Verkoopprijs €3299 Reguliere prijs €3599
    Eenheid prijs€3299 /l
  • Muc-Off No Puncture Hassle Dichtmiddel 140ml
    Uitverkocht
    Muc-OffNo Puncture Hassle Dichtmiddel 140ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€9279 /l
  • Dynamic kettingonderhoudsset Profi
    Uitverkocht
    DynamicKettingonderhoudsset Profi
    Verkoopprijs €3699 Reguliere prijs €4699
  • Dynamic Slick Wax 100ml
    Uitverkocht
    DynamicSlick Wax 100ml | Kettingwas
    Verkoopprijs €899 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€8990 /l
  • Dynamic Bike Care All-Round kettingolie 50 ml
    Uitverkocht
    DynamicBike Care All-Round kettingolie 50 ml
    Reguliere prijs €799
    Eenheid prijs€15980 /l
  • Dynamic Bike Care Bio Filth Fighter Fietsreiniger 500 ml
    Uitverkocht
    DynamicBike Care Bio Filth Fighter Fietsreiniger 500 ml
    Reguliere prijs €1099
    Eenheid prijs€2198 /l
  • Dynamische hydraulische minerale olie 100ml
    Uitverkocht
    DynamicHydraulische mineraalolie 100ml
    Reguliere prijs €999
    Eenheid prijs€9990 /l
  • Dynamische microvezeldoek
    Uitverkocht
    Dynamicmicrovezeldoek
    Verkoopprijs €399 Reguliere prijs €499
  • Dynamic Allround Kettingolie 100ml
    Uitverkocht
    DynamicAllround kettingolie 100ml
    Verkoopprijs €899 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€8990 /l
  • Dynamic Pro montagepasta 150g
    Uitverkocht
    DynamicPro Montagepasta 150g
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €2399
    Eenheid prijs€12660 /kg
  • Dynamische kettingreiniger 400ml
    Uitverkocht
    DynamicKettingreiniger 400ml
    Verkoopprijs €899 Reguliere prijs €1199
    Eenheid prijs€2248 /l
  • Dynamisch Quick 'n Dirty
    Uitverkocht
    DynamicSnel en simpel
    Verkoopprijs €3299 Reguliere prijs €4399
  • Dynamic Slick Wax 250ml
    Uitverkocht
    DynamicSlick Wax 250ml | Kettingwas
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2999
    Eenheid prijs€9196 /l
  • Dynamic Bike Care Slick Kettingwas 50 ml
    Uitverkocht
    DynamicBike Care Slick Kettingwas 50 ml
    Reguliere prijs €799
    Eenheid prijs€15980 /l
  • Dynamic droog smeermiddel 100ml
    Uitverkocht
    DynamicDroogsmeermiddel 100ml
    Verkoopprijs €999 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€9990 /l
  • Dynamic All Round Grease Premium Hoogwaardig vet 150g
    Uitverkocht
    DynamicAll Round Grease Premium Hoogwaardig vet 150g
    Verkoopprijs €1599 Reguliere prijs €2399
    Eenheid prijs€10660 /kg
  • Dynamic Drivetrain Detox Reiniger met spuitkop 1l
    Uitverkocht
    DynamicDrivetrain Detox Reiniger met spuitkop 1l
    Verkoopprijs €1499 Reguliere prijs €1799
    Eenheid prijs€1499 /l
  • Dynamische Kettingreiniger 1000ml
    Uitverkocht
    DynamicKettingreiniger 1000ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1799
    Eenheid prijs€1399 /l
  • Dynamisch Allround-vet 150g
    Uitverkocht
    DynamicAllround-vet 150g
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1799
    Eenheid prijs€9327 /kg
  • Dynamic Super 7 fietsverzorgingsset
    Uitverkocht
    DynamicSuper 7 Fietsverzorgingsset
    Verkoopprijs €5499 Reguliere prijs €7599
  • Dynamic Claw borstel
    Uitverkocht
    DynamicClaw borstel
    Verkoopprijs €499 Reguliere prijs €699
  • Dynamic Galli Vet Pro Lagervet 150g
    Uitverkocht
    DynamicGalli Grease Pro lagervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2399
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Dynamic Bike Care Bar Keeper bandenafdichtmiddel 1000 ml
    Uitverkocht
    DynamicBike Care Bar Keeper Bandenafdichtmiddel 1000 ml
    Verkoopprijs €3199 Reguliere prijs €3999
    Eenheid prijs€3199 /l
  • Dynamic Bio Allround Kettingsmeermiddel 100ml
    Uitverkocht
    DynamicBio Allround kettingolie 100ml
    Verkoopprijs €999 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€9990 /l
  • Dynamic All Round smeermiddel 250ml
    Uitverkocht
    DynamicAllround smeermiddel 250ml
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2999
    Eenheid prijs€7196 /l
  • Dynamic kettingreiniger 500ml
    Uitverkocht
    DynamicKettingreiniger 500ml
    Verkoopprijs €1299 Reguliere prijs €1399
    Eenheid prijs€2598 /l
  • Dynamic Brake Booster remmenreiniger 400ml
    Uitverkocht
    DynamicBrake Booster remmenreiniger 400ml
    Verkoopprijs €999 Reguliere prijs €1199
    Eenheid prijs€2498 /l
  • Dynamic Carbon Assembly montagepasta 80g
    Uitverkocht
    DynamicCarbon Assembly Montagepasta 80g
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1374 /100g