Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

XLC TO-S55 Reinigingsset met cassettekrabber

Reguliere prijs €1000
- 20%
Verkoopprijs €799
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    - 18%
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    - 7%
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700 Reguliere prijs €750
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    - 17%
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2650
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l

Heading

Beschrijving

De XLC reinigingsset bestaat uit een tandkransreiniger en een fijnharige reinigingsborstel, die perfect geschikt zijn om de aandrijving schoon te houden.

Technologie

Semi-professioneel:
Gereedschappen met dit icoon zijn bijzonder duurzaam en robuust, en daarmee ideaal voor gebruik in elke hobbywerkplaats.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4032191656885
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
XLC TO-S55 Reinigingsset met tandkranskrabber
Merk
XLC
Model
TO-S55 Reinigingsset met tandkranskrabber
EAN
4032191656885
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel
Afmetingen
Lengte
0,26 cm
Breedte
0,12 cm
Hoogte
0,01 cm

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Accell Nederland B.V
Industrieweg 4
8444 AR Heerenveen
The Netherlands
nfo@xlc-parts.com
https://www.xlc-parts.com/de-de