Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Zefal E-Bike Kettingolie 120ml

Reguliere prijs €995
- 30%
Verkoopprijs €699
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€5825 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off X-3 kettingreinigingsapparaat inclusief Drivetrain Cleaner
    - 17%
    Muc-OffX-3 kettingreinigingsapparaat inclusief Drivetrain Cleaner
    Verkoopprijs €3499 Reguliere prijs €4199
  • XLC TO-S57 Schakelreinigingsset
    - 21%
    XLCTO-S57 Schakelreinigingsset
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2900
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    - 11%
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €899
    Eenheid prijs€1998 /l
  • F100 onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    F100Onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€12990 /l
  • Schwalbe Schwalbe Natural Bike Soap Starter Set
    - 10%
    SchwalbeNatural Bike Soap Starter Set
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €2990
  • Muc-Off Miracle Shine Polijstmiddel 500ml
    - 21%
    Muc-OffMiracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €3399
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Brunox Turbo-Clean remreiniger 500ml
    BrunoxTurbo-Clean remreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€2790 /l
  • Muc-Off Silky Profi veringonderhoud 100ml
    Muc-OffSilky Profi veeronderhoud 100ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€6990 /l

Heading

Beschrijving

Speciaal ontwikkeld voor elektrische fietsen, is de Zefal E-Bike Chain Lube extreem effectief en duurzaam onder alle omstandigheden. Door het hoge koppel slijt de ketting van een e-bike sneller dan die van een fiets zonder ondersteuning. Dit speciale smeermiddel beschermt je ketting tegen slijtage, corrosie en wrijving dankzij de speciale samenstelling op basis van hogedrukadditieven.

Deze premium olie dringt diep door in de ruimtes tussen de schakels van de ketting en is bestand tegen extreme temperaturen en water. Het maakt de versnellingsbak soepel en verlengt de levensduur ervan.

Specificaties

Model
Artikelnummer
3420586600819
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Zefal E-Bike Kettingolie 120ml
Merk
Zefal
EAN
3420586600819
Geschikt voor
Ontworpen voor E-bikes
Ja, speciaal voor E-bikes
Reparatie & Onderhoud
Type
Onderhouds- & Reinigingssets
Inhoud
120ml
Afmetingen
Lengte
0,13 cm
Breedte
0,08 cm
Hoogte
0,02 cm
Levering
Leveringsomvang
Zefal E-Bike Kettingolie 120 ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Zéfal SA
ZI Les Cailloux
1 Route d'Ouvrouer
45150 JARGEAU
France
zefal@zefal.fr
https://www.zefal.com/en