Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Dynamic All Round Grease Premium Hoogwaardige vet 150g

Reguliere prijs €2399
- 33%
Verkoopprijs €1599
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€10660 / kg

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

Dunne, harsvrije synthetische vet uit de machinebouwindustrie, dat zich onderscheidt door zijn zeer lage wrijvingscoëfficiënt en hoge corrosiebescherming. Het toepassingsgebied omvat alle zwaar belaste lagers van de fiets, die bestand moeten zijn tegen uiteenlopende belastingen en weersinvloeden.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4260068454573
Modelljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Dynamic All Round Grease Premium Hoogwaardige Vet 150g
Merk
Dynamic
Model
All Round Grease Premium
EAN
4260068454573
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Afmetingen
Lengte
0,07 cm
Breedte
0,07 cm
Hoogte
0,06 cm
Levering
Leveringsomvang
1x Bus Dynamic All Round Grease Premium
Productveiligheid
Veiligheidsinstructies
P233 Hou de verpakking goed gesloten., P270 Niet eten, drinken of roken tijdens gebruik., P273 Vermijd lozing in het milieu., P305+P351+P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig enkele minuten spoelen met water. Contactlenzen verwijderen indien mogelijk. Blijven spoelen.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Veiligheidsinstructies
  • P233 In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P270 Niet eten, drinken of roken tijdens het gebruik van dit product.
  • P273 Voorkom lozing in het milieu.
  • P305_P351_P338 BIJ CONTACT MET DE OGEN: Voorzichtig afspoelen met water gedurende enkele minuten. Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen.
Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de