Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Finish Line Droogsmeermiddel BN 240ml

Reguliere prijs €2200
- 9%
Verkoopprijs €1999
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600

Heading

Beschrijving

Finish Line Droogsmeermiddel BN 240ml

Het originele en veelzijdigste droogsmeermiddel voor fietsen is nu ontworpen met hoogwaardig nano-keramisch bornitrid. Deze anti-aanbak keramische technologie is 100% fluorvrij, vormt een droge "wasachtige" film, trekt minder vuil en stof aan en biedt een lage wrijvingscoëfficiënt over lange onderhoudsintervallen.
Het droogsmeermiddel wordt vooral aanbevolen voor ritten op de weg of in het terrein in droge, vuile en stoffige omgevingen, maar presteert ook goed onder matig natte omstandigheden. Het kan ook worden gebruikt op voorderailleurs, shifters en kabels. Finish Line's droogsmeermiddel zorgt voor optimale efficiëntie van de aandrijflijn zonder een overmatige hoeveelheid vuil aan te trekken.

 

Kenmerken:

  • Voor alle gebruiksomstandigheden
  • Vermindert slijtage
  • Lage wrijving
  • Minder vuil
  • 100% fluorvrij

Inhoud van de levering:

  • 1x Droogsmeermiddel BN 240ml

 

Specificaties

Modell
Artikelnummer
0036121960695
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
Finish Line Droogsmeermiddel BN 240ml
Marke
Finish Line
Modell
Droogsmeermiddel BN 240ml
Hersteller Modell-Nr.
DLC240601
EAN
0036121960695
Hersteller Artikel-Nr.
DLC240601
Reparatur & Pflege
Typ
Smeermiddel

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com