Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

KMC Kettingwas GO WAXED 150ml

Reguliere prijs €2190
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€14600 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

KMC GO WAX is ontwikkeld met als doel wrijving te verminderen en de schakelprestaties te verbeteren. Tegelijkertijd verlengt KMC GO WAX de levensduur van de aandrijflijn – het vormt een waterafstotende microfilm op de ketting die blijvend sterke vuilaanslag voorkomt en de daarmee gepaard gaande versnelde slijtage minimaliseert. LANGDURIGE WERKING: Na het aanbrengen droogt de was en vormt een beschermende barrière die de werking van op olie gebaseerde producten overtreft. SCHONE OPLOSSING: Op gewaxte kettingen hecht minder vuil, waardoor de belangrijkste oorzaak van slijtage wordt verminderd. ONDERHOUD GEMAKKELIJK GEMAAKT: Door de verminderde vuilaanslag hoeft uw aandrijflijn minder vaak gereinigd te worden. Het opfrissen van de was is heel eenvoudig – ontwaxen is niet nodig. Reinig de ketting met een droge borstel of een droge doek, breng KMC GO WAX aan, klaar. MILIEUVRIENDELIJK: KMC GO WAX is biologisch afbreekbaar en vrij van PFAS en agressieve oplosmiddelen.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4715575886350
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
KMC Kettingwas GO WAXED 150ml
Marke
KMC
Modell
Kettingwas GO WAXED
EAN
4715575886350
Reparatur & Pflege
Typ
Smeermiddel

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
KMC Chain Europe NV
Businesspark Friesland West 57
8447 SL Heerenveen
Netherlands
info@kmcchain.nl
www.kmcchain.eu