Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Finish Line remschijfreiniger 295ml

Reguliere prijs €1300
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€4407 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    - 18%
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    - 7%
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700 Reguliere prijs €750
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    - 17%
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2650
  • Finish Line Citrus Ontvetter 355ml
    - 12%
    Finish LineCitrus Ontvetter 355ml
    Verkoopprijs €1499 Reguliere prijs €1700

Heading

Beschrijving

Finish Line - Fietsremmenreiniger

De remmenreiniger van Finish Line is ontwikkeld voor het snelle en grondige reinigen van remschijven en remblokken, en zorgt zo voor optimale prestaties van schijfremmen. Dankzij de acetonvrije formule spoelt deze reiniger vuil- en olieresten van remoppervlakken weg en lost zelfs ingebakken verglazing op. De residuvrije toepassing verdrijft alle vocht van blok en schijf en zorgt voor een geoptimaliseerd en precies remgedrag, evenals verminderd rempiepen. De unieke acetonvrije eigenschap van Finish Line remmenreiniger is niet alleen krachtig genoeg voor de vuilste remschijf, maar beschermt ook lak en onderdelen van koolstofvezel of kunststof.

SPECIFICATIES:

  • Toepassingsgebied: remschijven, remblokken en remklauwen

GEBRUIK:

  • Bus voor gebruik krachtig schudden
  • Remschijven: aan beide zijden besproeien en laten drogen.
  • Remblokken: wiel verwijderen en blokken inspuiten. Bij diepzittend vuil de blokken van de remklauw verwijderen, in reinigingsoplossing weken en indien nodig met schuurpapier nabehandelen.

Voor een optimale werking dient u de reiniger regelmatig te gebruiken, vooral na ritten bij natte omstandigheden. 

Inhoud van de levering: 

  • 1x doos (bevat 6 stuks) FL remschijvenreiniger 295 ml 
 

 

 

Specificaties

Modell
Artikelnummer
0036121711297
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
Finish Line Remschijfreiniger 295ml
Marke
Finish Line
Modell
Remschijfreiniger 295ml
Hersteller Modell-Nr.
BC0120601
EAN
0036121711297
Hersteller Artikel-Nr.
BC0120601
Reparatur & Pflege
Typ
Reinigingsmiddel
Produktsicherheit
Gefahrstoffnummer
UN1950

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com