Als je van je fiets houdt, maak je hem schoon. En olie het ook. Elk wiel heeft wat verzorging nodig en wordt beloond met langdurige functionaliteit zonder vervelende piep- of kraakgeluiden. Naast het regelmatig oliën van de aandrijving, hoort daar ook een zo voorzichtig mogelijke reiniging bij. Als je in plaats van water, lampen en geschikte schoonmaakmiddelen een hogedrukstoomstraal gebruikt, krijg je mogelijk een vuilvrije, maar zeker geen betere, fiets. Water wordt namelijk in de lagers, het frame en het veerelement gedrukt en veroorzaakt corrosie van binnenuit. Speciale reinigers zoals die van Muc-Off zijn als shampoo voor je fiets en maken een zachte reiniging merkbaar eenvoudiger. Complete verzorgingssets worden zelfs geleverd met bijpassende borstels om in alle kleine onderdelen te komen. Als u de bewegende delen na het reinigen met geschikt kettingsmeermiddel en teflonspray behandelt, kunt u zich verheugen op langdurig rijplezier.


261 producten
  • Muc-Off Helmet Foam Fresh Schuimreiniger 400ml
    Muc-OffHelmet Foam Fresh schuimreiniger 400ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€3248 /l
  • Muc-Off Visor-, Lens- en Brilreinigingsset V2
    - 6%
    Muc-OffVisor-, Lens- & Brilreinigingsset V2
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €1799
  • Muc-Off Twee Tands Borstel
    Muc-OffTwee Tands Borstel
    Reguliere prijs €1299
  • Muc-Off B.A.M! Lekdichtmiddel 125ml
    Muc-OffB.A.M! Lekdichtmiddel 125ml
    Reguliere prijs €1999
    Eenheid prijs€15992 /l
  • Muc-Off MO-94 multifunctionele spray 750ml
    Uitverkocht
    Muc-OffMO-94 Multifunctionele spray 750ml
    Reguliere prijs €1199
    Eenheid prijs€1599 /l
  • Muc-Off E-Bike Essential Kit Verzorgingsset
    - 9%
    Muc-OffE-Bike Essential Kit Onderhoudsset
    Verkoopprijs €5099 Reguliere prijs €5599
  • Muc-Off Fietsreiniger Concentrate Nano Gel 5l
    - 29%
    Muc-OffFietsreiniger Concentrate Nano Gel 5l
    Verkoopprijs €10499 Reguliere prijs €14699
    Eenheid prijs€2100 /l
  • Muc-Off E-Bike Ultimate Kit onderhoudsset met gereedschapsdoos
    - 14%
    Muc-OffE-Bike Ultimate Kit onderhoudsset met gereedschapsdoos
    Verkoopprijs €10499 Reguliere prijs €12199
  • Muc-Off C3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 50ml
    - 10%
    Muc-OffC3 Wet Ceramic Lube Kettingsmeermiddel 50ml
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €1999
    Eenheid prijs€35980 /l
  • Muc-Off Emmer Set
    Uitverkocht
    Muc-OffEmmer Kit
    Verkoopprijs €11999 Reguliere prijs €12999
  • Muc-Off Band & Cassette Borstel
    Muc-OffBanden- en cassetteborstel
    Reguliere prijs €1499
  • Muc-Off Fiets Kettingborstel
    - 6%
    Muc-OffFiets kettingborstel
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €1799
  • Muc-Off Fietsreiniger 5l
    - 19%
    Muc-OffFietsreiniger 5l
    Verkoopprijs €4199 Reguliere prijs €5199
    Eenheid prijs€840 /l
  • Muc-Off Detailborstel
    - 8%
    Muc-OffDetailborstel
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1299
  • Muc-Off Visor, Lens & Goggle Cleaner 32ml
    Muc-OffVisor-, Lens- en Brillenspray 32ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€21844 /l
  • Muc-Off Ultieme Fietsset
    - 11%
    Muc-OffUltieme Fietskit
    Verkoopprijs €10499 Reguliere prijs €11799
  • Muc-Off Essential Kit
    Uitverkocht
    Muc-OffEssentiële Kit
    Verkoopprijs €3190 Reguliere prijs €3999
  • Muc-Off Performance Waterless Wash 750ml
    - 18%
    Muc-OffPerformance Waterless Wash 750ml
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2199
    Eenheid prijs€2399 /l
  • Muc-Off Ludicrous AF Lube 50ml
    - 11%
    Muc-OffLudicrous AF Lube 50ml
    Verkoopprijs €4899 Reguliere prijs €5499
    Eenheid prijs€97980 /l
  • Muc-Off Visor-, Lens- & Brillenreiniger 250ml
    - 7%
    Muc-OffVisier-, Lens- & Brilreiniger 250ml
    Verkoopprijs €1299 Reguliere prijs €1399
    Eenheid prijs€5196 /l
  • Muc-Off Super Soft Wasborstel
    - 11%
    Muc-OffSuperzachte wasborstel
    Verkoopprijs €1599 Reguliere prijs €1799
  • Muc-Off Aerosol Schijfremreiniger 750ml
    Uitverkocht
    Muc-OffAerosol schijfremmenreiniger 750ml
    Verkoopprijs €1599 Reguliere prijs €1799
    Eenheid prijs€2132 /l
  • Muc-Off Fietsreiniger Concentrate (Nano Gel) 500ml
    Uitverkocht
    Muc-OffFietsreiniger Concentrate (Nano Gel) 500ml
    Verkoopprijs €2999 Reguliere prijs €3399
    Eenheid prijs€5998 /l
  • Dynamic Fabulous Finish Siliconenspray 400ml
    - 20%
    DynamicFabulous Finish Siliconenspray 400ml
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Dynamisch Microcell Uitzettende Spons
    - 14%
    DynamicMicrocell Expanderende Spons
    Verkoopprijs €599 Reguliere prijs €699
  • Dynamische Borstelband
    - 25%
    DynamicBand Of Brushes
    Verkoopprijs €2999 Reguliere prijs €3999
  • Dynamisch MTB-vet voor voorvorken 150g
    - 13%
    DynamicMTB veervorkvet 150g
    Verkoopprijs €2099 Reguliere prijs €2399
    Eenheid prijs€13993 /kg
  • Dynamic Pain Cave Pack
    - 30%
    DynamicPain Cave Pack
    Verkoopprijs €3499 Reguliere prijs €4999
  • Dynamic Speed Potion Wax 100ml
    Uitverkocht
    DynamicSpeed Potion Wax 100ml | Kettingwax
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €3999
    Eenheid prijs€21990 /l
  • Magura MAGURA Royal Blood, 100 ml (VE = 1 stuk)
    Uitverkocht
    MaguraMAGURA Royal Blood, 100 ml (VE = 1 stuk)
    Reguliere prijs €790
    Eenheid prijs€7900 /l
  • Shimano duikhuis voor SG-naven
    - 25%
    ShimanoDuiklichaam voor SG-naven
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1595
  • Shimano speciaal vet voor naafversnellingen en stabilisator 2,5kg
    - 14%
    ShimanoSpeciale vet voor naafversnellingen en stabilisator 2,5kg
    Verkoopprijs €15899 Reguliere prijs €18495
    Eenheid prijs€6360 /kg
  • Shimano SG-S700 speciale olie voor Alfine 11-speed 50ml
    - 7%
    ShimanoSG-S700 Speciale olie voor Alfine 11-speed 50ml
    Verkoopprijs €1299 Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€25980 /l
  • Shimano Scylence Special Vet 50g
    ShimanoScylence Special Vet 50g
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€29900 /kg
  • Shimano Premium smeervet 500g
    - 20%
    ShimanoPremium smeervet 500g
    Verkoopprijs €4899 Reguliere prijs €6095
    Eenheid prijs€9798 /kg
  • Shimano mineraalolie voor schijfremmen 1 liter
    Uitverkocht
    ShimanoMinerale olie voor schijfremmen 1 liter
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €2695
    Eenheid prijs€1899 /l
  • SRAM Maxima mineraal remolie 120ml
    Uitverkocht
    SRAMMaxima Mineral remolie 120ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1600
    Eenheid prijs€9158 /l
  • SRAM Butter smeervet 29ml
    - 22%
    SRAMButter smeervet 29ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€37897 /l
  • RockShox hydraulische olie voor Reverb 120ml
    Uitverkocht
    RockShoxHydraulische olie voor Reverb 120ml
    Reguliere prijs €500
    Eenheid prijs€4167 /l
  • RockShox 10wt vorkolie 120ml
    RockShox10wt vorkolie 120ml
    Reguliere prijs €500
    Eenheid prijs€4167 /l
  • RockShox Vorkolie 1000ml
    - 33%
    RockShoxVorkolie 1000ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €3000
    Eenheid prijs€1999 /l
  • RFR tandkransborstel- en krabberset
    RFRCassetteborstel en krabberset
    Reguliere prijs €895
  • ACID Bike montagevet 100g
    Uitverkocht
    ACIDFiets montagevet 100g
    Verkoopprijs €999 Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€9990 /kg
  • ACID Bike verensprays voor voorvork 100ml
    ACIDBike veerspiraalspray 100ml
    Reguliere prijs €995
    Eenheid prijs€9950 /l
  • ACID Bike framebeschermer
    Uitverkocht
    ACIDFiets framebescherming
    Verkoopprijs €999 Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€3330 /l
  • ACID E-bike kettingspray 100ml
    ACIDE-Bike kettingspray 100ml
    Reguliere prijs €995
    Eenheid prijs€9950 /l
  • Zefal Tubeless reparatieset zwart
    Uitverkocht
    ZefalTubeless reparatieset zwart
    Verkoopprijs €1599 Reguliere prijs €1995
  • Finish Line remvloeistof DOT 5.1 120ml
    Uitverkocht
    Finish LineRemvloeistof DOT 5.1 120ml
    Reguliere prijs €1600
    Eenheid prijs€13333 /l