Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Brunox Top-Kett All-Weather High-Tech kettingolie 100ml

Reguliere prijs €1195
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€11950 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • XLC TO-S57 Schakelreinigingsset
    - 21%
    XLCTO-S57 Schakelreinigingsset
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2900
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    - 11%
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €899
    Eenheid prijs€1998 /l
  • F100 onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    F100Onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€12990 /l
  • Schwalbe Schwalbe Natural Bike Soap Starter Set
    - 10%
    SchwalbeNatural Bike Soap Starter Set
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €2990
  • Muc-Off Miracle Shine Polijstmiddel 500ml
    - 21%
    Muc-OffMiracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €3399
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Brunox Turbo-Clean remreiniger 500ml
    BrunoxTurbo-Clean remreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€2790 /l
  • Muc-Off Silky Profi veringonderhoud 100ml
    Muc-OffSilky Profi veeronderhoud 100ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€6990 /l
  • Brunox Top-Kett High-Tech All-Weather kettingspray 100ml
    BrunoxTop-Kett High-Tech All-Weather kettingspray 100ml
    Reguliere prijs €995
    Eenheid prijs€9950 /l

Heading

Beschrijving

Allweather-rijders gebruiken BRUNOX TOP KETT smeermiddel, de langetermijn-corrosieremmer. Het garandeert tot wel 5 keer langere corrosiebescherming. BRUNOX TOP KETT smeermiddel is geschikt voor alle metalen producten bij overwintering, opslag onder vochtige omstandigheden, opslag buitenshuis en opslag binnenshuis tot 3 jaar. BRUNOX TOP KETT smeermiddel is ook een zeer effectief smeermiddel voor kettingen, tandwielen en alle bewegende delen. Het heeft een relatief hoge viscositeit en vormt een gelijkmatige, niet uithardende, compacte corrosie- en smeerfilm met 100% dekking, vooral aan de randen. Er wordt een tot 3 keer langere smeerinterval gegarandeerd.

Specificaties

Model
Artikelnummer
7610567954574
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Brunox Top-Kett All-Weather High-Tech Kettingolie 100ml
Merk
Brunox
Model
Top-Kett All-Weather High-Tech
EAN
7610567954574
Reparatie & Onderhoud
Type
Onderhouds- & Reinigingssets
Geschikt voor de volgende onderdelen
Kettingen
Afmetingen
Lengte
0,14 cm
Breedte
0,05 cm
Hoogte
0,02 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x Brunox Top-Kett High-Tech Allwetter Druppelfles 100 ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
https://www.brunox.swiss