Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Dynamic Super 7 Fietsverzorgingsset

Reguliere prijs €7599
- 28%
Verkoopprijs €5499
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

De Dynamic super 7! De ultieme fietsverzorgingsbox voor racefietsen, gravelbikes, MTB’s en e-bikes.

Ontvet je ketting met Drivetrain Detox, was je ketting met onze superlangdurige Slick Wax, geef je fiets een bad met de Bio Filth Fighter en maak het af met het Protective Wax. Alle belangrijke gereedschappen zijn inbegrepen.

Bio Vuilbestrijder
Met Bio Filth Fighter kun je elk onderdeel van je fiets moeiteloos reinigen. De formule van deze fietsreiniger is zo geoptimaliseerd dat hij zelfs hardnekkig vuil zoals modder, olie en zweet losmaakt zonder je fiets of onderdelen aan te tasten.

Bio Drivetrain Detox
De reiniger verwijdert snel en veilig vuil, olie, was en vet. De formule spoelt gemakkelijk af met water en is de enige reiniger in zijn soort zonder gevarensymbolen! Drivetrain Detox is ontwikkeld voor zware belasting en werkt zelfs bij waterbestendige smeermiddelen en vetten.

Slick Wax
Slick Wax is een kettingwas die zeer lang meegaat, je ketting schoon en droog houdt en je een soepele en geruisloze aandrijflijn biedt. Het is gemakkelijk aan te brengen en te onderhouden. Ontwikkeld voor alle fietssporten, weg, gravel en MTB, alle weersomstandigheden en biologisch afbreekbaar.

Beschermende Was
Bescherm je fiets en laat hem eruitzien als nieuw met de beschermende was! Het zorgt voor een zijde-matte afwerking op glanzende en matte frames.

Zachte Wasborstel
De zachte wasborstel is ideaal voor het reinigen van je fietsframe en componenten. Het fietsspecifieke ontwerp met zachte haren maakt het gebruik veilig op alle fietsen.

Klauwenborstel
De multifunctionele klauwenborstel is perfect voor het reinigen van de ketting, cassette, derailleur en tandwielen van je fiets. Het gereedschap heeft drie borstels met zachte nylonharen en een klauw om modder te verwijderen.

Microvezeldoek
De perfecte doek voor alle reinigingsdoeleinden: de microvezeldoek. Gebruik deze doek om je aandrijflijn te reinigen en te drogen.

Specificaties

Model
Artikelnummer
8720387297610
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Dynamic Super 7 Fietsverzorgingsset
Merk
Dynamic
Model
Super 7
EAN
8720387297610
Geschikt voor
Discipline
Gravel, MTB
Toepassingsgebied
Gravel
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel, Smeermiddel, Verzorgings- & Reinigingssets
Afmetingen
Lengte
0,3 cm
Breedte
0,2 cm
Hoogte
0,23 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x Bio Filth Fighter (1000ml), 1 x Drivetrain Detox (500ml), 1 x Slick Wax (100ml), 1 x Protective Wax (400ml), 1 x Klauwenborstel, 1 x Zachte Wasborstel, 1 x Microvezeldoek

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Dynamic Bike Care B.V.
Lulofsstraat 55 (Unit 25)
2521 AL Den Haag
Netherlands
info@dynamicbikecare.com
www.dynamicbikecare.com/de