Finish Line Carbon Montagegel 50g Tube

Reguliere prijs €1500
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€30000 / kg

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Finish Line Karbon Montage-Gel 50g Tube

Fiber Grip™ is speciaal ontwikkeld om wrijving te creëren en het slippen tussen vastgeklemd koolstofvezeloppervlak te verminderen. Fiber Grip elimineert de noodzaak om de klemmen overmatig strak aan te draaien om veilige verbindingen te bereiken. Overmatig aandraaien kan leiden tot interne breuken en vermoeidheid van koolstofvezeldelen. Breng Fiber Grip in een dunne laag aan op de klembereiken van stuurpennen, sturen, zadelpennen en zitbuizen. Getest en goedgekeurd door toonaangevende fabrikanten van koolstofvezelcomponenten.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
0036121610019
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
Finish Line Carbon Montagegel 50g Tube
Marke
Finish Line
Modell
Carbon Montagegel 50g Tube
Hersteller Modell-Nr.
F01750601
EAN
0036121610019
Hersteller Artikel-Nr.
F01750601
Reparatur & Pflege
Typ
Montagegel

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Muc-Off Geen Punctuurproblemen
    - 9%
    Muc-OffGeen lekke banden meer
    Verkoopprijs €4199 Reguliere prijs €4599
    Eenheid prijs€4199 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l