ACID Bike veringvork spray 100ml

Reguliere prijs €995
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€9950 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Of je nu racet, in het bikepark bent of op een dagtocht, maximale prestaties krijg je alleen met een goed werkend veersysteem. De ACID Bike veerpotenspray beschermt en verzorgt alle veringselementen van de fiets, zoals vorken, dempers en telescopische zadelpennen. Het verwijdert snel en eenvoudig stof en microvervuiling, de waterbestendige smeerfilm zorgt ervoor dat de afdichtingsringen soepel blijven werken en beschermt de oppervlakken van de binnenpoten. Voor optimale prestaties in het terrein en een langere levensduur van de onderdelen. Je zult het verschil merken!

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4054571176370
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
ACID Fiets Voorvork Spray 100ml
Marke
ACID
Modell
Fiets Voorvork Spray
Hersteller Modell-Nr.
93528
EAN
4054571176370
Reparatur & Pflege
Typ
Reinigingsmiddel, Onderhouds- & Reinigingssets
Füllmenge
100ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off X-3 kettingreinigingsapparaat inclusief Drivetrain Cleaner
    - 17%
    Muc-OffX-3 kettingreinigingsapparaat inclusief Drivetrain Cleaner
    Verkoopprijs €3499 Reguliere prijs €4199
  • XLC TO-S57 Schakelreinigingsset
    - 21%
    XLCTO-S57 Schakelreinigingsset
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2900
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    - 11%
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €899
    Eenheid prijs€1998 /l
  • F100 onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    F100Onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€12990 /l
  • Schwalbe Schwalbe Natural Bike Soap Starter Set
    - 10%
    SchwalbeNatural Bike Soap Starter Set
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €2990
  • Muc-Off Miracle Shine Polijstmiddel 500ml
    - 21%
    Muc-OffMiracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €3399
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Brunox Turbo-Clean remreiniger 500ml
    BrunoxTurbo-Clean remreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€2790 /l
  • Muc-Off Silky Profi veringonderhoud 100ml
    Muc-OffSilky Profi veeronderhoud 100ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€6990 /l