Finish Line The Grunge Brush reinigingsborstel

Reguliere prijs €2100
- 14%
Verkoopprijs €1799
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Finish Line The Grunge Brush

Het reinigen van kettingen en tandwielen was nog nooit zo snel en eenvoudig! Schrob de ketting met de hoefijzervormige borstel aan één uiteinde van de Grunge Brush™ om alle vier zijden van de ketting schoon te maken. Gebruik de lange borstelharen aan het andere uiteinde van de borstel om onderdelen zoals tandwielen, derailleurs, crankstellen, remmen en pedalen te reinigen. Spuit bijvoorbeeld de borstel in met reiniger (bijv. Finish Line EcoTech 2), laat de ketting door de Grunge Brush lopen, klaar.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
0036121680906
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
Finish Line The Grunge Brush Reinigingsborstel
Marke
Finish Line
Modell
The Grunge Brush Reinigingsborstel
Hersteller Modell-Nr.
G54000101
EAN
0036121680906
Hersteller Artikel-Nr.
G54000101
Reparatur & Pflege
Typ
Borstel

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Muc-Off Geen Punctuurproblemen
    - 9%
    Muc-OffGeen lekke banden meer
    Verkoopprijs €4199 Reguliere prijs €4599
    Eenheid prijs€4199 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l