Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

SRAM Maxima Mineral remolie 120ml

Reguliere prijs €1600
- 31%
Verkoopprijs €1099
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€9158 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg

Heading

Beschrijving

De SRAM Maxima Mineral remolie met een inhoud van 120 ml biedt optimale remprestaties en een lange levensduur voor uw remmen.

Specificaties

Model
Artikelnummer
0851211009869
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
SRAM Maxima Minerale Remolie 120ml
Merk
SRAM
Model
Maxima Minerale
EAN
0851211009869
Geschikt voor
Fabrikant-compatibiliteit
SRAM
Reparatie & Onderhoud
Type
Remvloeistof
Vulinhoud
120ml
Afmetingen
Lengte
0,11 cm
Breedte
0,05 cm
Hoogte
0,03 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x Maxima minerale remolie 4oz/120ml
Productveiligheid
Gevaarswaarschuwingen
H304 Kan bij inslikken en binnendringen in de luchtwegen dodelijk zijn., H332 Schadelijk bij inademing.
Veiligheidsinstructies
P261 Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/aerosol vermijden., P271 Alleen buiten of in goed geventileerde ruimtes gebruiken., P301+P310 BIJ INSLIKKEN: Onmiddellijk ANTIGIFCENTRUM/arts/... bellen., P304+P340 BIJ INADEMING: Breng het slachtoffer naar frisse lucht en zorg voor onbelemmerde ademhaling.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Waarschuwingsbericht
  • H304 Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.
  • H332 Schadelijk bij inademing.
Veiligheidsinstructies
  • P261 Inademing van stof/rook/gas/nevel/dampen/spuitnevel vermijden.
  • P271 Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.
  • P301_P310 NA INSLIKKEN: ONMIDDELLIJK EEN ANTIGIFCENTRUM/arts RAADPLEGEN.
  • P304_P340 NA INADEMING: Het slachtoffer in de frisse lucht brengen en laten rusten in een houding die het ademen vergemakkelijkt.
Fabrikant
SRAM LLC
1000 W. Fulton Market, 4th Floor
Chicago, IL 60607
USA
support@sram.com
www.sram.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
Sram Europe Sales and Services B.V.
Paasbosweg 14
3862 ZS Nijkerk
Netherlands
support.germany@sram.com / compliance@sram.com
www.sram.com