Shimano duiklichaam voor SG-naven

Reguliere prijs €1595
- 25%
Verkoopprijs €1199
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Dit dompelvat van Shimano is een welkome hulp bij het reinigen van SG-naven.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4524667145387
Modeljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
Shimano dompelvat voor SG-naven
Merk
Shimano
Model
Dompelvat
EAN
4524667145387
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel
Afmetingen
Lengte
0,17 cm
Breedte
0,11 cm
Hoogte
0,1 cm
Levering
Leveringsomvang
Dompelkan voor SG-naven

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
SHIMANO INC.
3-77 Oimatsu-cho
Sakai-ku, Sakai-shi
Osaka 590-8577
Japan
support@shimano.com
www.shimano.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
Shimano Europe BV
High Tech Campus 92
5656 AG Eindhoven
Netherlands
www.shimano.com
contactshimano@shimano‑eu.com

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    - 18%
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    - 7%
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700 Reguliere prijs €750
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    - 17%
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2650
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l