Als je van je fiets houdt, maak je hem schoon. En olie het ook. Elk wiel heeft wat verzorging nodig en wordt beloond met langdurige functionaliteit zonder vervelende piep- of kraakgeluiden. Naast het regelmatig oliën van de aandrijving, hoort daar ook een zo voorzichtig mogelijke reiniging bij. Als je in plaats van water, lampen en geschikte schoonmaakmiddelen een hogedrukstoomstraal gebruikt, krijg je mogelijk een vuilvrije, maar zeker geen betere, fiets. Water wordt namelijk in de lagers, het frame en het veerelement gedrukt en veroorzaakt corrosie van binnenuit. Speciale reinigers zoals die van Muc-Off zijn als shampoo voor je fiets en maken een zachte reiniging merkbaar eenvoudiger. Complete verzorgingssets worden zelfs geleverd met bijpassende borstels om in alle kleine onderdelen te komen. Als u de bewegende delen na het reinigen met geschikt kettingsmeermiddel en teflonspray behandelt, kunt u zich verheugen op langdurig rijplezier.


261 producten
  • Muc-Off All Weather Lube 50ml
    Muc-OffAll Weather Lube 50ml
    Reguliere prijs €999
    Eenheid prijs€19980 /l
  • Muc-Off Team Sky Hydrodynamische Kettingolie 50ml
    Uitverkocht
    Muc-OffTeam Sky Hydrodynamische Kettingolie 50ml
    Verkoopprijs €2899 Reguliere prijs €3699
    Eenheid prijs€57980 /l
  • F100 onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    F100Onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€12990 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • Schwalbe Schwalbe Natural Bike Soap Starter Set
    - 10%
    SchwalbeNatural Bike Soap Starter Set
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €2990
  • Muc-Off Miracle Shine Polijstmiddel 500ml
    - 21%
    Muc-OffMiracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €3399
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Shimano LV-Oil mineraalolie lage viscositeit, 500ml
    - 21%
    ShimanoLV-Oil mineraalolie lage viscositeit, 500ml
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €3395
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Muc-Off C3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    - 17%
    Muc-OffC3 Wet Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €2999
    Eenheid prijs€20825 /l
  • Finish Line E-Bike kettingolie 120ml
    - 16%
    Finish LineE-bike kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €1299 Reguliere prijs €1550
  • Muc-Off C3 Dry Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    - 17%
    Muc-OffC3 Dry Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €2999
    Eenheid prijs€20825 /l
  • Muc-Off reinigingsschuim
    Uitverkocht
    Muc-OffReinigingsspons
    Reguliere prijs €799
  • Schwalbe Easy Fit - Montagevloeistof 50 ml
    - 13%
    SchwalbeEasy Fit - Montagevloeistof 50 ml
    Verkoopprijs €599 Reguliere prijs €690
    Eenheid prijs€11980 /m
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    - 17%
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2650
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    - 7%
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700 Reguliere prijs €750
  • F100 kettingolie 50ml
    Uitverkocht
    F100F100 kettingolie 50ml
    Reguliere prijs €999
    Eenheid prijs€19980 /l
  • F100 kettingolie 100ml druppelflesje
    Uitverkocht
    F100F100 kettingolie 100ml druppelflesje
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€15990 /l
  • Finish Line keramische kettingolie 120ml
    Finish LineKeramische kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1650
    Eenheid prijs€13750 /l
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l
  • F100 Fietsreiniger 750ml
    Uitverkocht
    F100Fietsreiniger 750ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€2132 /l
  • Finish Line Citrus Ontvetter 355ml
    - 12%
    Finish LineCitrus Ontvetter 355ml
    Verkoopprijs €1499 Reguliere prijs €1700
  • Muc-Off Siliconen Shine Spray 500ml
    Uitverkocht
    Muc-OffSilicone Shine Spray 500ml
    Verkoopprijs €1499 Reguliere prijs €1899
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Muc-Off No Puncture Hassle Binnenbandafdichtmiddel 300ml
    Uitverkocht
    Muc-OffNo Puncture Hassle Binnenbandafdichtmiddel 300ml
    Verkoopprijs €1499 Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€4997 /l
  • XLC TO-556 borstelsset
    - 25%
    XLCTO-556 borstelsset
    Verkoopprijs €1499 Reguliere prijs €2000
  • Finish Line BOOSTED Bio Wax Kettingolie 60ml
    - 12%
    Finish LineBOOSTED Bio Wax Kettingolie 60ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1250
    Eenheid prijs€18317 /l
  • Muc-Off Silky Profi veringonderhoud 100ml
    Muc-OffSilky Profi veeronderhoud 100ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€6990 /l
  • Finish Line keramische waxolie 60ml
    Finish LineKeramische wasachtige smeermiddel 60ml
    Reguliere prijs €1200
    Eenheid prijs€20000 /l
  • Brunox Turbo-Clean remreiniger 500ml
    BrunoxTurbo-Clean remreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€2790 /l
  • WD-40 multifunctioneel product Smart Straw™ 400ml
    WD-40Multifunctioneel product Smart Straw™ 400ml
    Reguliere prijs €1369
    Eenheid prijs€3423 /l
  • Muc-Off Wiel- & Onderdelenset Brush
    Muc-OffWiel- en componentenborstel
    Reguliere prijs €1299
  • Dynamic Drivetrain Detailing Borstel
    - 17%
    DynamicDrivetrain Detailing Borstel
    Verkoopprijs €499 Reguliere prijs €599
  • Brunox Top-Kett High-Tech All-Weather kettingspray 100ml
    BrunoxTop-Kett High-Tech All-Weather kettingspray 100ml
    Reguliere prijs €995
    Eenheid prijs€9950 /l
  • Muc-Off microvezel poetsdoek
    Uitverkocht
    Muc-OffMicrovezel poetsdoek
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1299
  • Muc-Off Matt Finish Detailer Fietsverzorgingsmiddel 250ml
    - 8%
    Muc-OffMatt Finish Detailer fietsverzorgingsproduct 250ml
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€4796 /l
  • Dynamic Bike Care Bar Keeper Bandenafdichtmiddel 100 ml
    - 27%
    DynamicBike Care Bar Keeper bandenafdichtmiddel 100 ml
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €1099
    Eenheid prijs€7990 /l
  • Muc-Off E-Bike nat weer kettingolie 50ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike nat weer kettingolie 50ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€21980 /l
  • F100 kettingborstel
    F100F100 kettingborstel
    Reguliere prijs €999
  • F100 The Cloth Premium microvezeldoek 40x40cm
    F100The Cloth Premium microvezeldoek 40x40cm
    Reguliere prijs €999
  • F100 Droog Smeermiddel 50ml
    F100Droogsmeermiddel 50ml
    Reguliere prijs €999
    Eenheid prijs€19980 /l
  • Dynamische tweepuntige borstel
    - 10%
    DynamicTwo Prong borstel
    Verkoopprijs €899 Reguliere prijs €999
  • Dynamic E-Bike kettingolie 100ml
    - 31%
    DynamicE-Bike kettingolie 100ml
    Verkoopprijs €899 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€8990 /l
  • Zefal ZB Wasborstel
    - 20%
    ZefalZB Wash Borstel
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €995
  • Acid Bike Kettingolie PRO
    ACIDFiets kettingolie PRO
    Reguliere prijs €695
    Eenheid prijs€13900 /l
  • WD-40 Specialist Remmenreiniger 500ml
    Uitverkocht
    WD-40Specialistische remreiniger 500ml
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €749
    Eenheid prijs€1398 /l
  • F100 kettingolie 10ml
    F100F100 kettingolie 10ml
    Reguliere prijs €299
    Eenheid prijs€29900 /l
  • MAGURA Royal Blood 1000 ml
    MaguraRoyal Blood 1000 ml
    Reguliere prijs €3590
    Eenheid prijs€3590 /l
  • Muc-Off Fietsverzorgingsset
    Muc-OffFietsverzorgingsset
    Reguliere prijs €3999
  • Schwalbe FIETS ZEEP SET
    - 3%
    SchwalbeFIETS ZEEP SET
    Verkoopprijs €2899 Reguliere prijs €2990
  • Schwalbe Natural Bike Soap
    - 12%
    SchwalbeNatuurlijke FietszEEP
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €790
    Eenheid prijs€4660 /kg