Schwalbe Natural Bike Soap

Reguliere prijs €790
- 12%
Verkoopprijs €699
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€4660 / kg

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Hoog reinigingsvermogen met focus op milieuvriendelijkheid.

Uitstekende reinigingskracht, lange gebruiksduur en uitsluitend natuurlijke ingrediënten: De nieuwe „Natural Bike Soap“ van Schwalbe is een product dat milieuvriendelijkheid combineert met het beste reinigingsvermogen. Het wordt volledig vervaardigd uit natuurlijke stoffen in Duitsland, is dermatologisch getest, veganistisch en vrij van microplastics. Daarom worden noch lakken noch banden aangetast tijdens het reinigen. De zeep is voor 100% biologisch afbreekbaar volgens OECD.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
4026495968867
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
Schwalbe Natuurlijke FietszEEP
Marke
Schwalbe
Modell
Natuurlijke FietszEEP
EAN
4026495968867
Reparatur & Pflege
Typ
Reinigingsmiddel
Füllmenge
150g
Maße
Gewicht
150 g

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Ralf Bohle GmbH
Otto-Hahn-Str. 1
51580 Reichshof
Germany
info@schwalbe.com
www.schwalbe.com

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    - 18%
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    - 7%
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700 Reguliere prijs €750
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    - 17%
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2650
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l