XLC TO-556 Borstelset

Reguliere prijs €2000
- 25%
Verkoopprijs €1499
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

De XLC borstelset bestaat uit een universele reinigingsborstel, een fietsframeborstel met sponsinzet en een borstel voor het reinigen van de banden.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4032191656892
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
XLC TO-556 Borstelset
Merk
XLC
Model
TO-556 Borstelset
EAN
4032191656892
Reparatie & Onderhoud
Type
Borstel
Afmetingen
Lengte
0,33 cm
Breedte
0,13 cm
Hoogte
0,11 cm
Levering
Inhoud levering
1 x Frameborstel XLC, 1 x Bandenborstel XLC, 1 x Universele borstel XLC

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Accell Nederland B.V
Industrieweg 4
8444 AR Heerenveen
The Netherlands
nfo@xlc-parts.com
https://www.xlc-parts.com/de-de

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg