Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

F100 Fietsreiniger 750ml

Reguliere prijs €1599
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€2132 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    - 18%
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Park Tool GSC-1 tandkransreiniger
    - 7%
    Park ToolGSC-1 tandkransreiniger
    Verkoopprijs €700 Reguliere prijs €750
  • Finish Line EcoTech Multi-Ontvetter 600ml
    - 17%
    Finish LineEcoTech Multi-ontvetter 600ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2650
  • F100 Snelreiniger 500ml
    F100F100 Snelreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1599
    Eenheid prijs€3198 /l

Heading

Beschrijving

Voor intensieve reinigingskracht!

  • Biedt de beste reiniging en de hoogste materiaalcompatibiliteit! → bevestigd door laboratorium- en klantentests!
  • Geschikt voor de complete fiets inclusief ketting
  • Actieve vetoplossende formule reinigt automatisch en residuvrij zelfs de zwaarste vervuiling
  • Verwijdert alle soorten vuil (bijv. modder, stof, olie)
  • Ook uitstekend geschikt voor gevoelige oppervlakken zoals carbon en matte lak
  • Zuurvrij, biologisch afbreekbaar en gegarandeerd materiaalvriendelijk
  • Ook uitstekend geschikt voor e-bikes

Specificaties

Model
Artikelnummer
4006539028184
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
F100 Fietsreiniger 750ml
Merk
F100
Model
F100 Fietsreiniger NIEUWE FORMULE
EAN
4006539028184
Geschikt voor
Ontworpen voor e-bikes
Ja, speciaal voor e-bikes
Reparatie & Onderhoud
Type
Reinigingsmiddel
Afmetingen
Gewicht
0,75 kg
Lengte
0,26 cm
Breedte
0,11 cm
Hoogte
0,11 cm
Volume
0,21 l
Levering
Leveringsomvang
1x 750ml fietsreiniger

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9
85107 Baar-Ebenhausen
Germany
info@dr-wack.com
shop.dr-wack.com