Brunox Deo-Spray voor voorvorken 100ml

Reguliere prijs €895
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€8950 / m

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

De Brunox Deo
Net zoals dagelijkse mondverzorging beschermt tegen cariës en parodontitis, wordt ook de functionaliteit en levensduur van een veervork gegarandeerd door regelmatige en frequente verzorging. Een beetje Brunox Deo wordt voor en na elke rit op de afdichtingsringen tussen de binnen- en buitenpoot gespoten. Dompel de vork daarna meerdere keren kort in en je voelt meteen het verschil.

Brunox Deo houdt de afdichtingen soepel en houdt daardoor ook vuil buiten.
Optimale voorwaarden voor de beste prestaties. Het verzorgt en beschermt dempingsscharnieren, verstelschroeven en houdt verstelknoppen soepel. Reinigt en verzegelt de kroon, binnen- en buitenpoten. Een paar druppels na het schoonmaken houden vuil buiten en zorgen voor een goede respons. Vervolgens drie keer zachtjes inveren.

Specificaties

Model
Artikelnummer
7610567953119
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Brunox Deo-Spray voor voorvorken 100ml
Merk
Brunox
EAN
7610567953119
Geschikt voor
Ontworpen voor e-bikes
Ja, speciaal voor e-bikes
Reparatie & Onderhoud
Type
Onderhouds- & reinigingssets
Afmetingen
Lengte
0,05 cm
Breedte
0,05 cm
Hoogte
0,13 cm
Levering
Leveringsomvang
1x Brunox voorvork Deo 100ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
https://www.brunox.swiss

Gerelateerde artikelen

  • XLC TO-S57 Schakelreinigingsset
    - 21%
    XLCTO-S57 Schakelreinigingsset
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2900
  • Muc-Off MO-94 Multi-Use Spray 400ml
    - 11%
    Muc-OffMO-94 Multi-Use Spray 400ml
    Verkoopprijs €799 Reguliere prijs €899
    Eenheid prijs€1998 /l
  • F100 onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    F100Onderhoudsmiddel voor aandrijfriemen 100ml
    Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€12990 /l
  • Schwalbe Schwalbe Natural Bike Soap Starter Set
    - 10%
    SchwalbeNatural Bike Soap Starter Set
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €2990
  • Muc-Off Miracle Shine Polijstmiddel 500ml
    - 21%
    Muc-OffMiracle Shine Polijstmiddel 500ml
    Verkoopprijs €2699 Reguliere prijs €3399
    Eenheid prijs€5398 /l
  • Brunox Turbo-Clean remreiniger 500ml
    BrunoxTurbo-Clean remreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1395
    Eenheid prijs€2790 /l
  • Muc-Off Silky Profi veringonderhoud 100ml
    Muc-OffSilky Profi veeronderhoud 100ml
    Reguliere prijs €699
    Eenheid prijs€6990 /l
  • Brunox Top-Kett High-Tech All-Weather kettingspray 100ml
    BrunoxTop-Kett High-Tech All-Weather kettingspray 100ml
    Reguliere prijs €995
    Eenheid prijs€9950 /l