Muc-Off Borstel 5-delige set

Reguliere prijs €4999
- 16%
Verkoopprijs €4199
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Bevat alle vijf Muc-Off-borstels in een handige opbergtas:

De Soft Washing Brush met gesinterde borstelharenmix is ontworpen om uw frame en componenten te reinigen en tegelijkertijd de gevoelige oppervlakken te verzorgen. Het nieuwe ontwerp kenmerkt zich door een robuuste, schokbestendige handgreep die niet wegglijdt, zelfs niet onder extreme omstandigheden, een extra grote kop voor snelle reiniging van grote oppervlakken en rubberen stootzones voor maximale bescherming.

De Detailing Brush is ideaal om moeilijk bereikbare vuilplekken te bereiken bij tandwielen, naven en andere krappe plaatsen zoals ophangingen of vorkkoppen. Het nieuwe ontwerp beschikt over een robuuste, schokbestendige handgreep die niet wegglijdt onder extreme omstandigheden, duurzame nylonborstels en rubberen stootzones voor maximale bescherming van gevoelige oppervlakken.

De Klauenbürste valt op door een hoogwaardige constructie met drie borstelkoppen met robuuste nylonborstels en een geïntegreerde krabber voor het verwijderen van modder. Hij is ideaal voor ketting, cassette en tandwielen en is zelfs 10-speed compatibel.

De Tyre & Cassette Brush is speciaal gevormd en gevormd om velgen en spaken moeiteloos te reinigen. Hij heeft een robuuste, schokbestendige handgreep die niet wegglijdt onder extreme omstandigheden, duurzame nylonborstels en rubberen stootzones voor maximale bescherming van gevoelige oppervlakken.

De tweepuntige borstel is ideaal om moeilijk bereikbare vuilplekken op spaken, schijven, dempers, cranks, stangen en pedalen te bereiken. Het ontwerp kenmerkt zich door een robuuste, schokbestendige handgreep die niet wegglijdt, zelfs niet onder extreme omstandigheden, en duurzame nylonborstels. De dubbele borstelkoppen kunnen worden aangepast en opnieuw gepositioneerd om ook de smalste plekken te bereiken.

Specificaties

Modell
Artikelnummer
5037835206005
Modelljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Muc-Off Borstel 5-delige set
Merk
Muc-Off
Model
Borstel
EAN
5037835206005
Reparatie & Onderhoud
Type
Borstel
Afmetingen
Lengte
0,34 cm
Breedte
0,25 cm
Hoogte
0,1 cm

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Muc-Off Ltd
Unit 1, 1st Floor
Concept Office Park
Innovation Close, Poole, Dorset United Kingdom
info@muc-off.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l
  • Schwalbe DOC Professional 60ml
    - 12%
    SchwalbeDOC Professional 60ml
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €790
    Eenheid prijs€11650 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l