Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

RockShox demperolie 120ml

Reguliere prijs €500
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€4167 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

Met de RockShox olie zijn jouw dempers en de vork perfect gesmeerd.

Specificaties

Model
Artikelnummer
0710845655203
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
RockShox dempingsolie 120ml
Merk
RockShox
Model
Dempingsolie
EAN
0710845655203
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Inhoud
120ml
Afmetingen
Lengte
0,09 cm
Breedte
0,04 cm
Hoogte
0,04 cm
Productveiligheid
Gevaarswaarschuwingen
H304 Kan bij inslikken en binnendringen in de luchtwegen dodelijk zijn.

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Waarschuwingsbericht
  • H304 Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.
Fabrikant
Sram Europe Sales and Services B.V.
Paasbosweg 14
NL - 3862 ZS Nijkerk
The Netherlands
info@sram.com
www.sram.com/rockshox
Verantwoordelijke persoon in de EU
Sram Europe Sales and Services B.V.
Paasbosweg 14
3862 ZS Nijkerk
Netherlands
info@sram.com
www.sram.com/rockshox