Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

RockShox 5wt vorkolie 120ml

Reguliere prijs €500
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€4167 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

De ROCKSHOX 5WT vorkvloeistof 120ml voor het onderhoud en de verzorging van uw voorvork zorgt voor efficiëntie en comfort zoals op de eerste dag.

Specificaties

Model
Artikelnummer
0710845655173
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
RockShox 5wt vorkolie 120ml
Merk
RockShox
Model
5wt
EAN
0710845655173
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel, onderhouds- & reinigingssets
Inhoud
120ml
Afmetingen
Lengte
0,1 cm
Breedte
0,04 cm
Hoogte
0,04 cm
Productveiligheid
Veiligheidsinstructies
P273 Vermijd lozing in het milieu.

Productbeoordelingen (2)

Informatie over productveiligheid

Veiligheidsinstructies
  • P273 Voorkom lozing in het milieu.
Fabrikant
Sram Europe Sales and Services B.V.
Paasbosweg 14
NL - 3862 ZS Nijkerk
The Netherlands
info@sram.com
www.sram.com/rockshox
Verantwoordelijke persoon in de EU
Sram Europe Sales and Services B.V.
Paasbosweg 14
3862 ZS Nijkerk
Netherlands
info@sram.com
www.sram.com/rockshox