Finish Line Cross Country kettingolie 246ml

Reguliere prijs €2000
- 10%
Verkoopprijs €1799
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€7313 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Finish Line Cross Country Kettingolie 246ml

Cross Country Kettingolie wordt vooral aanbevolen voor extreme rijomstandigheden. De formule met hoogviskeuze synthetische oliën, waterafstotende polymeren en hoogwaardige anti-slijtage additieven maakt dit product het sterkste, duurzaamste en waterbestendigste smeermiddel van Finish Line. Cross Country Kettingolie behoudt na het aanbrengen zijn natte consistentie en zorgt voor maximale soepelheid, geruisloos rijden en ultieme corrosiebescherming onder de zwaarste rijomstandigheden. Als u deze kettingolie gebruikt voor terreinritten of bij droog weer, dient u overtollig smeermiddel zorgvuldig van de ketting en componenten af te vegen om het aantrekken van stof en zand te voorkomen. Sinds de introductie in 1994 is Cross Country Kettingolie het voorkeursmiddel van vele internationale profteams op de weg en in het terrein. Gebruik Cross Country Kettingolie vooral bij zware en lange tochten. Het biedt uitstekende prestaties bij tochten van meer dan 150 km, modderige en natte terreinomstandigheden, lange regenritten en zoute kustklimaten. Een zwaarder, vloeibaar smeermiddel dat iets meer zorg vereist voor de reinheid van de aandrijflijn, maar daarvoor ultieme smeer- en beschermingskenmerken levert.

SPECIFICATIES:

  • Toepassingsgebied: Ketting

GEBRUIK:

  • Direct op de schone ketting aanbrengen
  • Overtollige olie met een doek verwijderen

KENMERKEN:

  • Inhoud: 246ml spuitfles

VERKRIJGBARE UITVOERINGEN:

  • 60ml spuitfles (4000-072)
  • 120ml spuitfles (4000-070)
  • 240ml spuitfles (4002-095)
  • 246ml spuitfles (4002-085)

 

Specificaties

Model
Artikelnummer
0036121710382
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Finish Line Cross Country Kettingolie 246ml
Merk
Finish Line
Model
Cross Country Kettingolie 246ml
Fabrikant Modelnr.
W00080601
EAN
0036121710382
Fabrikant Artikelnummer
W00080601
Geschikt voor
Discipline
MTB
Toepassingsgebied
??
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Geschikt voor de volgende onderdelen
Ketting
Productveiligheid
Gevarennummer
UN1950

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600