TopSeller

ACID Bike Kettingolie PRO 50ml

Reguliere prijs €695
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€13900 / l

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Het wondermiddel voor je ketting – De ACID Bike Kettingolie PRO smeert extreem belastte en snel draaiende fietskettingen en vermindert de wrijving tot een minimum. Met zijn uitstekende kruip- en hechteigenschappen verzorgt en beschermt het langdurig tegen slijtage en corrosie en werkt bovendien water-, stof- en vuilafstotend. Hoogste kwaliteit – Made in Germany

Specificaties

Model
Artikelnummer
4054571163950
Modeljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
ACID Fiets Kettingolie PRO 50ml
Merk
ACID
Model
Fiets Kettingolie PRO
Fabrikant Modelnr.
93422
EAN
4054571163950
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Geschikt voor de volgende onderdelen
Ketting
Afmetingen
Lengte
0,09 cm
Breedte
0,04 cm
Hoogte
0,02 cm
Levering
Inhoud van de levering
Cube ACID Pro Kettingolie 50ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner-Str. 5
795679 Waldershof
Germany
www.cube.eu/de-de/support/kundenservice/kontakt/kontaktformular
www.cube.eu

Besonderheiten

  • Made in Germany

    Made in Germany

    Dit product wordt in Duitsland vervaardigd en staat garant voor de hoogste kwaliteitsnormen, een nauwkeurige afwerking en duurzame materialen. Met je keuze steun je de regionale productie en korte transportafstanden.


Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l