SKS Tubeless Kit 29mm

Reguliere prijs €3999
- 25%
Verkoopprijs €2999
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Het Tubeless Kit bevat alle benodigde onderdelen voor het ombouwen naar lekvrije banden. De bijgeleverde dichtingsvloeistof Seal Your Tyre is geschikt voor reparatie of als preventieve lekbescherming en dicht scheuren tot 6 mm af. Het bijzondere: Seal Your Tyre is CO2-compatibel, waardoor de band ook met CO2 kan worden gevuld. De inhoud van de flessen (2 x 125 ml) is voldoende voor een mountainbike-bandenset: 125 ml voor één bandenstel van XC/AM-fietsen, 250 ml voor één bandenstel van enduro- en downhillfietsen.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4002556868116
Modeljaar
2025
Producttitel (Fabrikant)
SKS Tubeless Kit 29mm
Merk
SKS Germany
Model
Tubeless Kit
EAN
4002556868116
Geschikt voor
Discipline
MTB
Toepassingsgebied
MTB All Mountain & Enduro, MTB Freeride & Downhill
Reserve- & Accessoires
Accessoire
Tubeless Accessoire
Accessoire voor
Binnenband
Banden
Geschikt voor tubeless
Ja
Accessoires algemeen
Materiaal
Kunststof
Afmetingen
Lengte
0,17 cm
Breedte
0,09 cm
Hoogte
0,07 cm
Levering
Leveringsomvang
250 ml

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
SKS metaplast Scheffer-Klute GmbH
Zur Hubertushalle 4
59846 Sundern
Germany
service@sks‑germany.com
www.sks-germany.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Shimano TL-CN28 Kettingpons voor 6- tot 11-speed kettingen
    - 20%
    ShimanoTL-CN28 Kettingpons voor 6- tot 11-speed kettingen
    Verkoopprijs €3499 Reguliere prijs €4395
  • Crankbrothers Multi-19 Multitool Midnight Edition zwart
    - 18%
    CrankbrothersMulti-19 Multitool Midnight Edition zwart
    Verkoopprijs €3099 Reguliere prijs €3799
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l