Park Tool GSC-4 cassette reinigingsborstel

Reguliere prijs €1600
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Park Tool GSC-4 Cassette Reinigingsborstel

Een robuuste fietsreinigingsborstel met een unieke, hoekige en gevormde vorm - perfect voor het reinigen van cassettes en vrijlopen, evenals banden. Met een sterke ergonomische handgreep en stijve nylonborstels schrobt de GSC-4 het hardnekkigste vuil en modder weg.

Kenmerken

  • Hoekige borstel voor cassettes, tandwielen, vrijlopen en banden
  • Ergonomische handgreep


Specificaties

Modell
Artikelnummer
0763477003591
Modelljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Park Tool GSC-4 Cassette Reinigingsborstel
Merk
Park Tool
Fabrikant Modelnr.
GSC-4
EAN
0763477003591
Fabrikant Artikelnummer
GSC-4
Reserve- & Accessoiresonderdelen
Accessoire
Reinigingsborstel
Accessoire voor
Cassette

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Park Tool
5115 Hadley Ave N
St. Paul
MN 55128
USA
https://www.parktool.com/en-int/form/contact-us
www.parktool.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
Grofa Action Sports GmbH
Otto-Hahn-Str. 17
65520 Bad Camberg
Germany
www.grofa.com/de/contact-de/
www.grofa.com/

Gerelateerde categorieën

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Shimano TL-CN28 Kettingpons voor 6- tot 11-speed kettingen
    - 20%
    ShimanoTL-CN28 Kettingpons voor 6- tot 11-speed kettingen
    Verkoopprijs €3499 Reguliere prijs €4395
  • Crankbrothers Multi-19 Multitool Midnight Edition zwart
    - 18%
    CrankbrothersMulti-19 Multitool Midnight Edition zwart
    Verkoopprijs €3099 Reguliere prijs €3799
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l