Finish Line Mechanic Handschoenen zwart L/XL

Reguliere prijs €950
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten

Levertijd: 3-6 werkdagen

Heading

Beschrijving

Finish Line Mechanic Handschoenen zwart L/XL  

De Finish Line Mechanic Grip Gloves™ zijn ontworpen voor langdurig gebruik en duurzaamheid, en bieden een hoog niveau van grip, bescherming en vingervaardigheid. Deze herbruikbare handschoenen maken het werken aan kleine, precieze fietsonderdelen gemakkelijker. Mechanic Grip-handschoenen zijn latexvrij en hebben een tactiel versterkte polyurethaancoating die vet, olie en vuil afdicht. Een gestructureerd oppervlak aan de handpalmzijde van de handschoen zorgt voor verbeterde grip en maakt het werken aan kleine onderdelen eenvoudiger. De Finish Line Grip-handschoenen hebben een ademend bovendeel dat helpt om de handen koel en droog te houden. Mechanic Grip-handschoenen zijn gemakkelijk aan- en uit te trekken, waardoor het op- en afstappen voor mechanische reparaties nog nooit zo eenvoudig was. In tegenstelling tot dure wegwerphandschoenen kan een paar Grip-handschoenen vele weken meegaan.

KENMERKEN: 

  • Robuust
  • Zeer fijngevoelig werken
  • Verkrijgbaar in twee maten

Specificaties

Modell
Artikelnummer
0036121710535
Modelljahr
2026
Produkttitel (Hersteller)
Finish Line Mechanicushandschoenen zwart L/XL
Marke
Finish Line
Modell
Mechanicushandschoenen zwart L/XL
Hersteller Modell-Nr.
MGL000101
EAN
0036121710535
Hersteller Artikel-Nr.
MGL000101
Reparatur & Pflege
Typ
Handschoenen

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Finish Line Technologies, Inc.
50 Wireless Blvd.
Hauppauge, NY 11788
USA
support@finishline.com
www.finishlineusa.com
Verantwoordelijke persoon in de EU
GROFA Action Sports GmbH
Otto‑Hahn‑Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com

Gerelateerde artikelen

  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Muc-Off Geen Punctuurproblemen
    - 9%
    Muc-OffGeen lekke banden meer
    Verkoopprijs €4199 Reguliere prijs €4599
    Eenheid prijs€4199 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l