Niet iedere fietser heeft zin om zich met de technische details bezig te houden, laat staan ​​alle reparaties zelf te doen. Maar aan de ene kant is het de moeite waard om de gereedschappen voor een aantal basisprincipes van de werkplaats te leren, zodat je onderweg kleine reparaties en aanpassingen kunt uitvoeren, zonder hulp van een gespecialiseerde werkplaats, en aan de andere kant kan het vastschroeven van de fiets ook echt een uitdaging zijn. plezier. Mits je het juiste gereedschap bij de hand hebt. Van minigereedschap en reparatiesets voor snelle reparaties onderweg, tot individueel speciaal gereedschap zoals momentsleutels, tot all-inclusive gereedschapskoffers voor beginners of professionele schroevendraaiers en werkplaatsmontagestandaards: wij hebben het complete assortiment in de winkel. Beginnende schroevendraaiers zullen de praktische werkplaatskoffers van RCP een uitstekende manier vinden om aan de slag te gaan. Ambitieuze experts zullen precies het gereedschap vinden dat ze missen in professionele apparatuur.


593 producten
  • Maxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    - 29%
    SRAMMaxima Racing Oils remvloeistof 500ml
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2800
    Eenheid prijs€3998 /l
  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Muc-OffAandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • Shimano minerale olie 500ml voor schijfremmen
    - 5%
    ShimanoMinerale olie 500ml voor schijfremmen
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €1995
    Eenheid prijs€3798 /l
  • Schwalbe Doc Blue Professional 500ml
    - 29%
    SchwalbeDoc Blue Professional 500ml
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €2390
    Eenheid prijs€3398 /l
  • Shimano TL-CN28 Kettingpons voor 6- tot 11-speed kettingen
    - 20%
    ShimanoTL-CN28 Kettingpons voor 6- tot 11-speed kettingen
    Verkoopprijs €3499 Reguliere prijs €4395
  • Crankbrothers Multi-19 Multitool Midnight Edition zwart
    - 18%
    CrankbrothersMulti-19 Multitool Midnight Edition zwart
    Verkoopprijs €3099 Reguliere prijs €3799
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Shimano mineraalolie 100ml voor schijfremmen
    ShimanoMinerale olie 100ml voor schijfremmen
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€12950 /l
  • Shimano TL-SR24 kettingzweep 12-speed compatibel
    - 18%
    ShimanoTL-SR24 Kettingzweep 12-speed compatibel
    Verkoopprijs €5499 Reguliere prijs €6695
  • Schwalbe DOC Professional 60ml
    - 12%
    SchwalbeDOC Professional 60ml
    Verkoopprijs €699 Reguliere prijs €790
    Eenheid prijs€11650 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Park Tool PP-1.2 Remzuiger Spreider
    - 17%
    Park ToolPP-1.2 Zuiger spreider remmen
    Verkoopprijs €2999 Reguliere prijs €3600
  • Topeak Nano TorqBar 6 momentsleutel
    - 17%
    TopeakNano TorqBar 6 momentsleutel
    Verkoopprijs €2899 Reguliere prijs €3495
  • Shimano TL-CN29 Kettingpons 9-12-speed
    - 23%
    ShimanoTL-CN29 Kettingpons 9-12 speed
    Verkoopprijs €4299 Reguliere prijs €5595
  • Topeak Hummer 2 Mini-gereedschap
    - 16%
    TopeakHummer 2 Mini-gereedschap
    Verkoopprijs €2099 Reguliere prijs €2495
  • Shimano TL-FC39 crankstel montagegereedschap voor STEPS DU-E8000
    - 25%
    ShimanoTL-FC39 Crankstel-montagegereedschap voor STEPS DU-E8000
    Verkoopprijs €3899 Reguliere prijs €5195
  • Dynamic Bike Care Bar Keeper bandenafdichtmiddel 250 ml
    - 20%
    DynamicBike Care Bar Keeper Bandenafdichtmiddel 250 ml
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€4796 /l
  • Park Tool CWP-7 Cranktrekker
    - 12%
    Park ToolCWP-7 cranktrekker
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2500
  • ACID Bike Aandrijfreiniger 300ml
    ACIDBike aandrijfreiniger 300ml
    Reguliere prijs €1495
    Eenheid prijs€4983 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • Schwalbe Zelfklevende Binnenbandplakkers 6 stuks
    SchwalbeZelfklevende binnenbandplakkers 6 stuks
    Reguliere prijs €590
  • SKS Tom 18 Multitool grijs/zwart
    - 29%
    SKS GermanyTom 18 Multitool grijs/zwart
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2799
  • Crankbrothers Slider Lever bandenlichter set black
    CrankbrothersSlider hendel bandenlichterset zwart
    Reguliere prijs €999
  • Schwalbe DOC Professional 200 ml
    - 15%
    SchwalbeDOC Professional 200 ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1290
    Eenheid prijs€5495 /l
  • Bosch Lockringtool voor montage van de sluitring zwart
    - 14%
    BoschLockringtool voor montage van de sluitring zwart
    Verkoopprijs €2999 Reguliere prijs €3490
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • XLC TO-S57 Schakelreinigingsset
    - 21%
    XLCTO-S57 Schakelreinigingsset
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2900
  • Shimano Premium smeervet 50g
    ShimanoPremium smeervet 50g
    Reguliere prijs €1195
    Eenheid prijs€23900 /kg
  • Finish Line The Grunge Brush reinigingsborstel
    - 14%
    Finish LineThe Grunge Brush Reinigingsborstel
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2100
  • Shimano TL-FC32 trapasgereedschap
    - 31%
    ShimanoTL-FC32 Binnendraaier-gereedschap
    Verkoopprijs €899 Reguliere prijs €1295
  • Topeak Mini 18+ Multitool
    - 17%
    TopeakMini 18+ Multitool
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €2995
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Shimano TL-UN66 trapas sleutel
    - 22%
    ShimanoTL-UN66 trapas sleutel
    Verkoopprijs €2399 Reguliere prijs €3095
  • Muc-Off Ultimate Tubeless Set-up Kit XC/Gravel
    - 9%
    Muc-OffUltimate Tubeless Set-up Kit XC/Gravel
    Verkoopprijs €4999 Reguliere prijs €5499
  • Shimano TL-SR22(06) kettingzweep voor fixie-tandwielen
    - 22%
    ShimanoTL-SR22(06) kettingzweep voor fixie-tandwiel
    Verkoopprijs €4499 Reguliere prijs €5795
  • Park Tool CT-3.3 Kettingpons 5-12 speed
    - 22%
    Park ToolCT-3.3 Kettingpons 5-12 speed
    Verkoopprijs €4999 Reguliere prijs €6400
  • Shimano TL-CN10 Quick-Link tang zwart
    - 13%
    ShimanoTL-CN10 Quick-Link tang zwart
    Verkoopprijs €3299 Reguliere prijs €3795
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    WD-40Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    DynamicBio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • Crankbrothers Multi-10 Multitool zwart/rood
    - 15%
    CrankbrothersMulti-10 Multitool zwart/rood
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €1999
  • Muc-Off Ontvetter Aerosol 500ml
    - 18%
    Muc-OffDe-ontvetter Aerosol 500ml
    Verkoopprijs €1399 Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€2798 /l
  • Topeak Kettinghaak & Slijtage-indicator
    TopeakKettinghaak & Slijtage-indicator
    Reguliere prijs €995
  • XLC TO-S04 Binnenlagergereedschap
    - 18%
    XLCTO-S04 Binnenlagergereedschap
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2200
  • Dynamic Bike Care Galactic Grease Smeervet 200 ml
    - 25%
    DynamicBike Care Galactic Grease smeervet 200 ml
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2399
    Eenheid prijs€8995 /l
  • Crankbrothers Multi-10 Multitool nikkelcoating
    - 15%
    CrankbrothersMulti-10 multitool nikkelcoating
    Verkoopprijs €1699 Reguliere prijs €1999