Helaas is het gewenste artikel niet beschikbaar. Laat je e-mailadres achter en we laten het je weten zodra het op voorraad is.

Uitverkocht

Bosch lagervet voor aandrijfeenheid 75g tube

Reguliere prijs €1090
Belasting inbegrepen plus €4,99 verzendkosten
Eenheid prijs€14533 / kg

Levertijd: 3-6 werkdagen

Gerelateerde artikelen

  • ACID Bike Kettingspray 300ml
    ACIDFietskettingspray 300ml
    Reguliere prijs €1295
    Eenheid prijs€4317 /l
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Finish LineCross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Muc-Off smeervet 150g
    - 22%
    Muc-OffSmeervet 150g
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €2299
    Eenheid prijs€11993 /kg
  • Muc-Off E-Bike Droog Smeermiddel 120ml
    - 15%
    Muc-OffE-Bike Dry Lube 120ml
    Verkoopprijs €2199 Reguliere prijs €2599
    Eenheid prijs€18325 /l
  • SRAM Maxima mineraalolie 118ml
    SRAMMaxima Minerale olie 118ml
    Reguliere prijs €1600
  • WD-40 Specialist Bike Kettingspuitolie 250ml
    - 33%
    WD-40Specialist Bike kettingsproeiolie 250ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1629
    Eenheid prijs€4396 /l
  • F100 kettingolie 100ml
    F100F100 Kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€14990 /l
  • Finish Line Droogsmeermiddel BN 60ml
    Finish LineDroogsmeermiddel BN 60ml
    Reguliere prijs €1000
    Eenheid prijs€16667 /l

Heading

Beschrijving

Bosch transmissievet voor e-bikes in een handige tube van 75 g.

Specificaties

Model
Artikelnummer
4047025671361
Modeljaar
2026
Producttitel (Fabrikant)
Bosch Lagersmeervet voor Drive Unit 75g Tube
Merk
Bosch
EAN
4047025671361
Geschikt voor
Ontworpen voor e-bikes
Ja, speciaal voor e-bikes
Reparatie & Onderhoud
Type
Smeermiddel
Afmetingen
Lengte
0,14 cm
Breedte
0,05 cm
Hoogte
0,03 cm
Levering
Leveringsomvang
1 x 75 g Tube

Productbeoordelingen

Informatie over productveiligheid

Fabrikant
Robert Bosch GmbH
Robert-Bosch-Platz 1
70839 Gerlingen-Schillerhöhe
Germany
kontakt@bosch.de
www.bosch-ebike.com