Essentials für deine Herbst-Touren

Essentiële zaken voor de herfst

Om ervoor te zorgen dat de vroege schemering, de koude dagen, wind en weer het fietsplezier niet bederven, hebben wij een selectie herfstbenodigdheden voor je samengesteld.


58 producten
  • Sigma Aura 100 verlichtingsset incl. Blaze Link
    - 37%
    Aura 100 verlichtingsset incl. Blaze Link
    Verkoopprijs €7499 Reguliere prijs €11995
  • Sigma Aura Micro Set USB verlichtingsset
    - 17%
    Aura Micro Set USB verlichtingsset
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €2995
  • Sigma Aura 80/Blaze USB verlichtingsset
    - 32%
    Aura 80/Blaze USB verlichtingsset
    Verkoopprijs €6099 Reguliere prijs €8995
  • Sigma Aura 30/Curve verlichtingsset
    - 26%
    Aura 30/Curve verlichtingsset
    Verkoopprijs €1999 Reguliere prijs €2695
  • VAUDE Escape Bike Light jas heren zwart
    Tot -17%
    Escape Bike Light Jack | Heren regenjas
    Verkoopprijs €9999 Reguliere prijs €12000
  • ACID spatbordset 75 29" 2.0
    - 22%
    Spatbordset 75 29" 2.0
    Verkoopprijs €3099 Reguliere prijs €3995
  • Sigma HIRO 50 achterlicht
    - 6%
    HIRO 50 achterlicht
    Verkoopprijs €3299 Reguliere prijs €3495
  • Sigma AURA 90 voorlicht
    - 7%
    AURA 90 Voorlicht
    Verkoopprijs €6999 Reguliere prijs €7495
  • Sigma Hiro 70 achterlicht
    - 14%
    Hiro 70 achterlicht
    Verkoopprijs €2999 Reguliere prijs €3495
  • Sigma Hiro 10 achterlicht
    - 10%
    Hiro 10 achterlicht
    Verkoopprijs €1799 Reguliere prijs €1995
  • CUBE Overschoen Neopreen RD
    Tot -27%
    Overschoen neopreen RD
    Verkoopprijs €3999 Reguliere prijs €5495
  • ACID spatbordset 57 28" BB Mount 2.0 zwart
    Spatbordset 57 28" BB Mount 2.0 zwart
    Reguliere prijs €3995
  • Muc-Off aandrijfreiniger 500ml
    - 8%
    Aandrijfreiniger 500ml
    Verkoopprijs €2299 Reguliere prijs €2499
    Eenheid prijs€4598 /l
  • SKS Germany BLUEMELS MATT SET Zwart
    Tot -13%
    BLUEMELS MAT SET
    VerkoopprijsVan €3499 Reguliere prijs €3999
  • Topeak Defender M1 & XC11 Set 29 inch
    - 20%
    Defender M1 & XC11 Set 29 inch
    Verkoopprijs €3599 Reguliere prijs €4495
  • Finish Line Cross Country kettingolie 120ml
    Cross Country kettingolie 120ml
    Reguliere prijs €1400
    Eenheid prijs€11667 /l
  • Sigma AURA 90 + HIRO 50 verlichtingsset
    - 9%
    AURA 90 + HIRO 50 Verlichtingsset
    Verkoopprijs €9499 Reguliere prijs €10495
  • Northwave Vortex 2 Bodywarmer Geel Fluo
    Tot -33%
    Vortex 2 Vest | Heren Bodywarmer
    Verkoopprijs €2799 Reguliere prijs €4199
  • Topeak DeFender spatbordset RC1/RC11 set zwart
    - 24%
    DeFender spatbordset RC1/RC11 set zwart
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €3295
  • SKS Shockblade Dark spatbord 26"/27.5" zwart
    - 24%
    Shockblade Dark spatbord 26"/27.5" zwart
    Verkoopprijs €1899 Reguliere prijs €2499
  • Mavic Cosmic Wind Vest M Zwart
    Tot -44%
    Cosmic Wind Vest M | Heren fietsbodywarmer
    VerkoopprijsVan €5499 Reguliere prijs €9900
  • Dynamic Bio Vuilbestrijder Fietsreiniger 1l
    - 20%
    Bio Filth Fighter Fietsreiniger 1l
    Verkoopprijs €1199 Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€1199 /l
  • VAUDE Bike beenwarmers kort geel
    Tot -7%
    Fiets beenwarmers kort
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €2700
  • SKS Raceblade spatbord Long zwart
    - 20%
    Raceblade spatbord Long zwart
    Verkoopprijs €3999 Reguliere prijs €4999
  • WD-40 Specialist Bike Kettingreiniger 500ml
    Specialist Bike kettingreiniger 500ml
    Reguliere prijs €1499
    Eenheid prijs€2998 /l
  • Topeak D-Flash Express FS vork/buitenspatbordbescherming
    - 8%
    D-Flash Express FS vork/bagagedragerbescherming
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1195
  • SKS Raceblade Pro XL spatbord set mat zwart
    - 24%
    Raceblade Pro XL spatbord set mat zwart
    Verkoopprijs €3799 Reguliere prijs €4999
  • Muc-Off C3 Dry Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    - 17%
    C3 Dry Ceramic Lube Kettingolie 120ml
    Verkoopprijs €2499 Reguliere prijs €2999
    Eenheid prijs€20825 /l
  • Topeak D-Flash Express ST Zadelbuis-spatbord
    - 8%
    D-Flash Express ST zadelbuis-spatbord
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1195
  • SKS S-Blade spatbord zwart
    - 13%
    S-Blade spatbord zwart
    Verkoopprijs €1299 Reguliere prijs €1499
  • F100 Bio kettingolie 100ml
    Bio kettingolie 100ml
    Reguliere prijs €1699
    Eenheid prijs€16990 /l
  • VAUDE Heren Luminum Regenbroek geel
    Tot -19%
    Luminum Regenbroek | Heren regenbroek
    Verkoopprijs €12999 Reguliere prijs €16000
  • Muc-Off E-Bike nat weer kettingolie 50ml
    - 15%
    E-Bike nat weer kettingolie 50ml
    Verkoopprijs €1099 Reguliere prijs €1299
    Eenheid prijs€21980 /l
  • Muc-Off Fietsreiniger 5l
    - 19%
    Fietsreiniger 5l
    Verkoopprijs €4199 Reguliere prijs €5199
    Eenheid prijs€840 /l
  • SKS Raceblade Pro XL spatbord set zwart
    - 24%
    Raceblade Pro XL spatbord set zwart
    Verkoopprijs €3399 Reguliere prijs €4499
  • Topeak Tetrafender M1 & M2 Set
    - 17%
    Tetrafender M1 & M2 Set
    Verkoopprijs €4999 Reguliere prijs €5995
  • VAUDE Palade overschoenen zwart
    Tot -10%
    Palade overschoenen
    Verkoopprijs €4499 Reguliere prijs €5000
  • Fox Ranger Water Jacket Zwart
    Tot -15%
    Ranger Water Jacket | Heren regenjas
    Verkoopprijs €10999 Reguliere prijs €12999
  • VAUDE Matera Air Bodywarmer Heren zwart
    Tot -35%
    Matera Air | Heren fietsbodywarmer
    Verkoopprijs €4199 Reguliere prijs €6500
  • Fox Ranger Water Jas Koraal
    Tot -15%
    Ranger Water Jacket | Heren regenjas
    Verkoopprijs €10999 Reguliere prijs €12999
  • Zimtstern Shelterz Jas Heren Pirate Black/Gun Metal
    Shelterz Jacket | Heren fiets winterjas
    Reguliere prijs €19000
  • Roeckl Raiano 2 handschoenen unisex fluorescerend geel
    Tot -11%
    Raiano 2 Unisex lange fietshandschoenen
    VerkoopprijsVan €3999 Reguliere prijs €4495
  • Northwave Vortex 2 Vest Zwart
    Tot -33%
    Vortex 2 | Heren Bodywarmer
    Verkoopprijs €2799 Reguliere prijs €4199
  • Roeckl Morgex 2 Handschoenen Zwart
    Tot -23%
    Morgex 2 MTB-handschoenen
    Verkoopprijs €5399 Reguliere prijs €6995
  • Zimtstern Xrainz Jas Heren Windsor Wine/Verbrand Oranje
    Xrainz Jacket | Heren regenjas
    Reguliere prijs €29000
  • VAUDE Heren Yaras 3in1 Jas II felgroen
    Yaras 3in1 Jacket II | Heren fietsjack
    Reguliere prijs €30000
  • VAUDE Heren Escape Bike Light Jacket radiate blauw uni
    Tot -13%
    Escape Bike Light Jacket | Heren regenjack
    Verkoopprijs €10499 Reguliere prijs €12000
  • VAUDE Drop Jacket III Dames geel
    Tot -17%
    Drop Jacket III geel | Dames regenjas
    Verkoopprijs €9999 Reguliere prijs €12000