-
30 dagen kosteloos retourneren
-
Kleine producten Gratis levering vanaf €696
-
40.000 producten 600 merken
De beschrijving van dit product is automatisch vertaald. Onze excuses voor eventuele fouten.
De hoogwaardige arena unisex wedstrijdbril Cobra Ultra is de perfecte metgezel voor alle atleten en clubzwemmers die de hoogste eisen stellen aan hun zwembril. Het kleine frameprofiel en de smalle afdichting maken een stabiele pasvorm in de oogkas mogelijk en zorgen zo voor de laagst mogelijke waterbestendigheid. De innovatieve vorm van het glas maakt een optimale afdichting mogelijk en vermindert zo bovendien de waterturbulentie en de waterbestendigheid.
De gebogen en gekantelde lenzen bieden een optimaal frontaal zicht en een goed zijaanzicht van de concurrent. Bij de levering zijn vijf verwisselbare neusbruggen inbegrepen, die het mogelijk maken de bril individueel aan te passen aan verschillende gezichtsvormen en neusafmetingen. De dubbele hoofdband kan perfect worden aangepast via een gesp aan de achterkant van het hoofd en garandeert een stabiele pasvorm, zelfs tijdens het starten en draaien. Het unieke tempelsysteem geeft de bril extra stabiliteit.
De glazen hebben een anticondenslaag, UV-bescherming 400 en zijn PVC-vrij. Een beschermend zakje voor de bril is inbegrepen. De vaste arenabrilkoffer, voor bescherming en veilig transport van de brillen, is apart verkrijgbaar. De anticondenslaag kan eenvoudig worden ververst met de oogvriendelijke anticondensspray zonder enige blootstellingstijd of spoeling.
Aanvullende gegevens
- 5 verwisselbare neusstukken
- dubbele siliconen band
- Anticondenscoating
- verbeterde slip
- Hoogwaardige polycarbonaat lenzen met hoge prestaties